Zwrot

W przypadku rezygnacji z zamówienia będzie nam przykro, aczkolwiek gwarantujemy zwrot zapłaconej kwoty za zamówienie w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki pod warunkiem, że wszystkie elementy zamówienia zostaną zwrócone w niezmienionym stanie. Oznacza to, że produkt nie może być uszkodzony, zmodyfikowany, nosić śladów użycia. Ponadto, produkt powinien posiadać wszystkie metki i etykiety o ile je posiada. Produkt sprzedawany w komplecie nie może zostać zwrócony w częściach tylko w całości tak jak został zakupiony.

ZWROTU ZAKUPIONEGO TOWARU DOKONASZ W KILKU PROSTYCH KROKACH:

 1. Wypełnij formularz zwrotu dostępny tutaj, a następnie wyślij go na adres sklep@moriadesign.pl. Możesz również wysłać zgłoszenie listem, na adres naszego biura.
 2. Dokładnie zapakuj towar, żeby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.
 3. Do paczki dołącz wypełniony i wydrukowany formularz zwrotu.
  Na przesyłce umieść numer zamówienia, które zwracasz. Brak numeru może wydłużyć rozpoznanie przesyłki i rozliczenie zwrotu środków.
 4. Następnie odeślij towar, który chcesz zwrócić na adres:
  ” ŚLUSARSTWO KAMIŃSKI ” Mateusz Kamiński
  Stromiec, ul. Stok 4, 26-804 Stromiec
  WAŻNE: nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.
 5. Zwrot kosztów za oddany produkt otrzymasz w ciągu 14 dni od przyjęcia paczki na magazyn i będzie on zależał od sposobu pierwotnej płatności:
  • w przypadku płatności za pobraniem, zwrot dokonany zostanie przelewem, na konto wskazane przez Ciebie w formularzu zwrotu;
  • w przypadku płatności przelewem (również kartą w paczkomacie InPost, BLIK), zwrot dokonany zostaje przelewem na konto, z którego wysłałeś pieniądze.

MORIA DESIGN nie zwraca kosztów dostawy zwrotu zamówienia.

Jeżeli będziesz miał/a jakiekolwiek pytania dotyczące zwracanego towaru, zapraszamy do kontaktu!
Zadzwoń do nas, pod numer:
+48 535 815 715
Pracujemy dla Ciebie od poniedziałku do piątku, w godzinach:
8:00 – 17:00.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Mateusz Kamiński prowadzący działalność gospodarczą pod firmą ” ŚLUSARSTWO KAMIŃSKI ” Mateusz Kamiński z siedzibą w Stromcu (adres siedziby i adres do doręczeń: ul. Stok 4, 26-804 Stromiec); wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej; NIP: 7981467585; REGON: 146218800, biuro@moriadesign.pl